Система онлайн бронювання

Business Continental Hotel etc. 2005

Континенталь - Ваш ключ до серця Одеси Ідеальне місце розташування з парковкою Центр культурної, історичної і ділової Одеси. 5 хвилин до Оперного театру, Потьомкінських сходів та міської мерії. 10 хвилин до Одеського порту та палацу Воронцова. 20 хвилин їзди до Аеропорту. Готель розташований в найтихішою і зеленої частини Дерибасівській. Надійно, як у фортеці Служба безпеки працює цілодобово. Можлива організація особистої охорони. Працюють системи безперебійного електроживлення, газо - і водозабезпечення. Континенталь — гарантія Вашого спокою! Домашні фермерські продукти Ми цінуємо Ваше здоров'я, і тому закуповуємо продукти безпосередньо у фермерів. Єдине, що вклав в них людина — це турбота. Організація Вашого відпочинку – наша відповідальність! - Ресторан Delano із затишною літнім майданчиком - Екскурсії будь-якого формату - Замовлення квитків на культурні заходи: театр, кіно, виставки, клуби - Безкоштовний трансфер до пляжів Аркадії - Оренда яхт і автомобілів (з водієм або без) - Замовлення сніданку в номер - СПА і фітнес-кімната - Салон краси (10% знижка для гостей готелю) - Безкоштовний wi-fi Широкий спектр бізнес-послуг у центрі Одеси Конференц-зал (до 50 чоловік) і кімната переговорів (до 10 осіб) безпосередньо в готелі. Оренда залу до 230 осіб в 5 хвилинах від готелю. Зручна система оплати Приймаємо карти: Visa, Mastercard, American Express, Maestro. В готелі цілодобово працює банкомат. Програма лояльності для постійних клієнтів

Презентации

Умови проживання

Дані правила проживання в готелі є загальними і можуть змінюватись в залежності від типу номеру. Будь ласка, перевірте опис Вашого номера.

Реєстрація заїзду 12:00
Реєстрація виїзду 12:00
Скасування бронювання Безкоштовна ануляція бронювання можлива за 24 години до прибуття в низький сезон (1 жовтня - 28 квітня) та за 48 годин у високий сезон (28 квітня - 1 жовтня). У разі скасування пізніше зазначеного терміну або незаїзду стягується штраф у розмірі вартості першої доби проживання
Розміщення дітей і надання додаткових ліжок • Для дітей від 0 до 1,99 років додаткове ліжко для малюків надається безкоштовно • Для дітей від 2 до 5,99 років, за умови розміщення дитини без надання додаткового місця, оплата не стягується • Для дітей від 6 до 10 років, а також для дорослих вартість додаткового місця складає 500 грн. у добу (без сніданку) ______________________________________ * Додаткове ліжко номери категорій «Стандарт» і «Класик»
Домашні тварини qafqre
Кредитні картки, що приймаються MasterCard, Maestro, Visa, American Express

Правила та умови

Процедура оформлення бронювання є абсолютно безпечною. Особисті відомості знаходяться в зашифрованому вигляді, і їх обробка відбувається в безпечному режимі. Персональні дані будуть використані лише для оформлення бронювання.

TravelLine: Аналитика